Sąd Rejonowy dla KRAKOWA NOWEJ HUTY W KRAKOWIE
bip.gov.pl
Wyszukiwarka
pokaż wyszukiwarkę
schowaj wyszukiwarkę
Od: Fraza:
Do: Treści archiwalne
I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Rodzinnych

 

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Rodzinnych
 
 
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych
31-547 Kraków, ul. Przy Rondzie 6
 
  

 

 
 
Pracownik Obsługi Biurowej Zespołu
Pok. 719, 7 piętro
Tel. 12 619-64-56
Fax. 12 619-64-60
 
 
e-mail:  kuratorzy.rodzinni@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
 
Kierownik Zespołu Kuratorskiego
mgr Jolanta Mochol
7 piętro, Pok. 709, Budynek "Biproskór" przy ul. Przy Rondzie 6
Tel. 12 619-64-37
Fax. 12 619-64-60
 
e-mail: jolanta.mochol@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
Dyżury:   w poniedziałki i środy w godzinach od 9.00 do 14.00
 
 
 
 
 
   
 
Kuratorzy zawodowi
 
Elżbieta Kudłacz
Dyżury we wtorki oraz czwartki w godzinach od 9:00 do 14:00.
Pok. 717
Tel. (012) 619-64-36
e-mail: elzbieta.kudlacz@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
 
 
 
Krystyna Żelechowska
Dyżury we wtorki oraz czwartki w godzinach od 9:00 do 14:00.
Pok. 718
Tel. (012) 619-64-39
Krystyna.Zelechowska@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
 
 
 
 
Elżbieta Łysek
Dyżury w środy oraz piątki w godzinach od 9:00 do 14:00.
Pok. 718
Tel. (012) 619-64-39
e-mail: Elzbieta.Lysek@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
 
 
 
 
Bernadetta Dyrga
Dyżury w poniedziałki oraz czwartki w godzinach od 9:00 do 14:00.
Pok. 716
Tel.: (012) 619-64-54
e-mail: Bernadetta.Dyrga@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
 
 
 
 
Jadwiga Gerwin
Dyżury w poniedziałki oraz środy w godzinach od 9:00 do 14:00.
Pok. 720
Tel.: (012) 619-64-35
e-mail:Jadwiga.Gerwin@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
 
 
 
 
Krystyna Godzicka-Penkala
Dyżury we wtorki oraz piątki w godzinach od 9:00 do 14:00.
Pok. 720
Tel.: (012) 619-64-35
e-mail: Krystyna.Godzicka-Penkala@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
 
 
  
 
Jolanta Kocerba-Siatka
Dyżury we wtorki oraz czwartki w godzinach od 9:00 do 14:00.
Pok. 721
Tel.: (012) 619-64-38
e-mail:Jolanta.Kocerba-Siatka@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
 
 
 
 
Dorota Janus
Dyżury w poniedziałki oraz środy w godzinach od 9:00 do 14:00.
Pok. 721
Tel.: (012) 619-64-38
e-mail:Dorota.Janus@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
 
 
 
Anna Potocka
Dyżury w środy i piątki w godzinach od 9:00 do 14:00.
Pok. 717
Tel.: (012) 619-64-36
e-mail: Anna.Potocka@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
 
 
 
Lidia Cieślik
Dyżury we wtorki i piątki w godzinach od 9:00 do 14:00.
Pok. 716
Tel. (012) 619-64-54
Lidia.Cieslik@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
Wszystkie dyżury odbywają się w godz. 9.00 - 14.00
 
 
 
 
Podmiot publikującySąd Rejonowy dla KRAKOWA NOWEJ HUTY W KRAKOWIE
AutorMarzena Nowak - Specjalista2008-12-15
Publikujący Łukasz Florek - Redaktor Bip 2008-12-17 08:57
Modyfikacja Łukasz Florek - Redaktor Bip 2013-12-24 07:50
Sąd Rejonowy dla KRAKOWA NOWEJ HUTY W KRAKOWIEul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków tel. (12) 619-50-00 email: informacja@krakow.so.gov.pl
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. [zamknij]