Sąd Rejonowy dla KRAKOWA NOWEJ HUTY W KRAKOWIE
bip.gov.pl
II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych

Kraków, dn. 05.12.2014 r.

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

wykonującej orzeczenia w sprawach karnych
Sądu Rejonowego dla Krakowa Nowej Huty w Krakowie

 

 

 

                                                                              

Sekretariat II Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej
Pok. 610, piętro 6
tel. 0-12 619-64-66
fax 0-12 619-64-66
e-mail: kuratorzy.dorosli(at)krakow-nowahuta.sr.gov.pl
 
 

              

Kuratorzy zawodowi

dyżury

sądowe

nr pokoju

nr telefonu

teren

Kierownik II ZKSS

Barbara Kuc               

Kurator specjalista

Barbara.Kuc@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

 

poniedziałek
środa

8.00 – 13.00

511

619-64-40

Fax 64-66

Osiedla: Strusia

Tomasz Bartnik

Kurator zawodowy dla dorosłych

Tomasz.Bartnik@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

środa

piątek

9.00 – 14.00

518

619-64-69

Osiedla: Centrum B, Centrum D, Handlowe, Kolorowe, Spółdzielcze, Zielone, Sportowe (ul. Odmogile),

Grębałów, Kantorowice, Krzesławice, Lubocza, Łuczanowice, Ujastek, Zesławice, ul. Gustawa Morcinka, ul. Łowińskiego, ul. Wańkowicza

Magdalena Bilecka

Kurator specjalista

Magdalena.Bilecka@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

wtorek piątek

9.00 – 14.00

517

619-64-68

Osiedla: Bohaterów Września, Kombatantów, Oświecenia, Srebrnych Orłów

Miasto i Gmina Proszowice (1/2)

Przemysław Grabczyński Starszy kurator zawodowy

Przemysław.Grabczynski@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

poniedziałek środa

9.00-14.00

519

619-64-31

Osiedla: Na Stoku, Przy Arce, ul. Cienista, ul. Fatimska,

ul. Okulickiego

Gmina Koniusza

Anna Hajduk

Starszy kurator zawodowy

Anna.Hajduk@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

wtorek czwartek 8.00 – 13.00

521

619-64-34

619-64-33

Osiedla: Centrum A, Centrum C, Szklane Domy, Zgody,

ul. Tomickiego, ul. Padniewskiego

Miasto i Gmina Proszowice (1/2)

Grażyna Kłosowska 

Kurator specjalista

Grazyna.Klosowska@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

poniedziałek środa

8.00 – 13.00

521

619-64-33

619-64-34

Osiedla: Akademickie, Dywizjonu 303, Kościuszkowskie,

Niepodległości, II Pułku Lotniczego, ul. Skarżyńskiego

Gmina Nowe Brzesko

Anna Kowacz

Kurator specjalista

Anna.Kowacz@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

wtorek piątek

9.00 – 14.00

519

619-64-31

Osiedla: Lesisko, Mogiła, Szkolne, ul. Makuszyńskiego,

Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce

Joanna Zienkiewicz

Kurator zawodowy

Joanna.Zienkiewicz@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

poniedziałek środa

8.00-13.00

516

619-64-32

Osiedla: Na Skarpie, Młodości, Kalinowe, Na Lotnisku, Branice, Chałupki, Kujawy, Pleszów, Przylasek Rusiecki, Wola Rusiecka, Wolica, Wyciąże

Bożena Marzec-Berdak

Kurator specjalista

Bozena.Marzec-Berdak@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

poniedziałek środa

8.00 – 13.00

521

619-64-33

619-64-34

Osiedla: Teatralne, Tysiąclecia, Urocze, Złotego Wieku, Krakowiaków,
ul. Wawelska

Gmina Kocmyrzów Luborzyca (1/2)

Anna Maśnica

Starszy kurator zawodowy

Anna.Masnica@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

poniedziałek

czwartek

8.00 – 13.00

518

619-64-69

Osiedla: Czyżyny, Łęg, Na Wzgórzach

Gmina Koszyce

Magdalena Michalik

Starszy kurator zawodowy

Magdalena.Michalik@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

wtorek

piątek

9.00 – 14.00

521

619-64-33

619-64-34

Osiedla: Jagiellońskie, Kazimierzowskie, ul. Cieślewskiego Gmina Pałecznica i Gmina Radziemice

Elwira Rotter

Kurator specjalista

Elwira.Rotter@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

wtorek

czwartek

9.00 – 14.00

516

619-64-32

Osiedla: Mistrzejowice Nowe, Piastów, Wysokie, Albertyńskie

Cło, Górka Kościelnicka, Kościelniki, Pysocice, Ruszcza Wadów, Węgrzynowice, Wróżenice, ul. Glinik

 

Agnieszka

Rzeszódko-Zaborowska

Starszy kurator zawodowy

Agnieszka.Rzeszodko-Zaborowska@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

wtorek czwartek

9.00 – 14.00

518

619-64-69

----------------------------------------------

Monika Sobońska-Dudek Kurator specjalista

Monika.Sobonska-Dudek@krakow-nowahuta.sr.gov.pl

poniedziałek
czwartek
9.00 – 14.00

517

619-64-68

Osiedla: Centrum E, Hutnicze, Ogrodowe, Stalowe, Wandy, Willowe, Złotej Jesieni, Górali

Gmina Kocmyrzów Luborzyca (1/2)

 

 

Podmiot publikującySąd Rejonowy dla KRAKOWA NOWEJ HUTY W KRAKOWIE
AutorMagdalena Podolecka2008-12-15
Publikujący Witold Zebzda - Redaktor BIP 2008-12-17 08:58
Modyfikacja Witold Zebzda - Redaktor BIP 2015-06-23 09:07
Sąd Rejonowy dla KRAKOWA NOWEJ HUTY W KRAKOWIEul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków tel. (12) 619-50-00 email: kontakt@krakow-nowahuta.sr.gov.pl
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. [zamknij]